Tarih: 25.02.2018
Adres: http://www.tetramuh.com.tr/TR/HaberYazdir.aspx?ID=99&IcerikID=456Faz Elektrik Depo Çözümleri için En İyi Çözümü Sirus’da Buldu

18.08.2010 03:16:27 PM

Faz Elektrik, elektrik motoru imalatı konusunda Türkiye’deki lider firmalardan biridir. 1958 yılında kurulan Faz Elektrik sanayi motorları ve endüksiyon kaynak makinelerinin imalatı ve tasarımı ile sektöre atılmıştır. 1973 yılında bugünkü üretim şirket merkezi olan Bornova fabrikasına taşınmıştır. 50 yıllık tecrübeye sahip olan Faz Elektrik Sirus’da ki Mal Kabul, Depolar Arası Transfer, Sayım, Ürün Kontrol, Depo Durum, Mal Yerleştirme modüllerini kullanarak çalışmalarına hız katıyorlar.
 
 
Faz Elektrik Sirus’da satıcı siparişinden veya sipariş olmadan mal kabulü yapabiliyor. Mal kabul esnasında serili ürünler için seri oluşturabiliyor, serili gelen ürünler için seri girişlerini kaydedip barkod etiketi çıktısı alabiliyor, bu işlemler sonucunda Netsis’e irsaliye/fatura kaydı yapılmış oluyor. Sipariş ile yapılan mal kabullerde, sipariş miktarına göre kontrollü kabul yapmış oluyorlar. Aynı zamanda tedarikçiye verdikleri siparişin içeriğinden farklı ürünler var ise uyaracak ve yanlış ürünü kabul etmelerini engellenmiş olacaktır.
 
Kısacası Faz Elektrik Sirus sayesinde zaman ve güven kazanıyor…