Tarih: 14.12.2018
Adres:  http://www.tetramuh.com.tr/TR/IcerikYazdir.aspx?ID=136&IcerikID=548

Mobetra Kullanan Sektörler


 
Mobetra Mobil Satış / Sipariş Otomasyonu Kullanan Sektörler:

 
Sanayi: Sanayi sektöründe son 30-40 yılda artan iş gereksinimlerinin karşılanması, gelişen teknoloji, çoğalan iş hacmi, giderek daralan kar marjları beraberinde üretim kaynaklarının planlanması gereksinimini doğurmuştur.
Dağıtım: Dağıtıcının satış ekibinin, perakendecinin yerine giderek servis verebilmesi, Kendi ürünü ile ilgili eksikleri tamamlaması.
 
Perakende: Perakendecilik, üretici ve tüketici arasında malların naklini sağlayan aracılık hizmeti olarak tanımlanmaktadır. Perakendecilik, mal ve hizmetlerin son tüketiciye satışının yapılmasını içeren bir süreçtir.
Kimya: Kimya sektörü temizlik ürünleri, boya, mürekkep, kozmetik ürünleri, ilaçlar gibi tüketim mallarının yanı sıra, gübreler ve tarım ilaçları, kimya sanayinin de dahil olduğu imalat sanayinin ihtiyaç duyduğu boyalar, termoplastikler vb ürünleri üretmektedir.
Gıda: Gıda sektörü tarladan tüketiciye uzanan çok katmanlı, karmaşık iş süreçlerinin hakim olduğu bir çalışma alanıdır. İnsan sağlığı ile yakından ilişkili gıda maddelerinin üretiminde hedeflenen standartların yakalanması için özel teknolojiler ile etkin takibi gerekmektedir.
Tekstil: Tekstil sektöründe iş dinamiklerini sürekli takip edebilmek, üretim süreçlerini akıcı ve kısa süreli kılmak, tedarik ve stok süreçlerini etkin kullanmak öncelikle deneyim ve uzmanlık gerektiriyor.