Tarih: 17.12.2018
Adres:  http://www.tetramuh.com.tr/TR/IcerikYazdir.aspx?ID=165&IcerikID=72

Ürünlerimiz


 
Müşteri ilişkileri yönetiminden, tedarik zincirine, planlamadan üretime, finans yönetiminden insan kaynaklarına bütünleşik çözümler sunuyoruz.
 
TBS Mobetra Mobil Satış Sipariş // Android cihazınız ile satış temsilcileriniz ERP ye entegre işlemlerinizi müşteri yanında hızlı gerçekleştirin, farklı olmanın tadını çıkartın.
 
TBS FlexiReport Ekstra ile Raporlarınızı Mobil ortama taşıyın. Android Cihazlar ve internet Browser ile kolayca ulaşın.
 
TBS WebSell Bayi Portalı (B2B) // İnternet olan her yerden Plasiyer veya bayileriniz ERP ye entegre işlemlerini kontrollü ve online olarak yaptırın, satış ve sipariş operasyonlarını sistemsel ve kolay yönetin.
 
Prote Üretim Otomasyonu // Üretim sahasına kurulan cihazlar ve basit kullanım sağlayan yazılım sayesinde sahadan Üretim miktar ve durumunu ERP ye entegre online kayıta alın, bilginin gelmesini beklemek zorunda kalmayın.
 
Sirus Depo Otomasyonu // El Terminalleri ile depo işlerini yaparken eş zamanlı ERP den veri okuyup veri kaydedin, stok doğruluğuna inanın, analiz ve karar vermekte zorlanmayın.
 
Tbarkod // Etiketleme çözümü ile barkod etiketlerinizi kolayca tasarlayın, ürünlerinizi barkodlayın, yanlış yapmayın.
 
Mobetra Mobil Satış Sipariş // El Terminalleri ile satış temsilcileriniz ERP ye entegre Sıcak Satış,Sipariş,Tahsilat işlemlerinizi müşteri yanında gerçekleştirsin, kayıt girme ile zaman kaybetmeyin, kotrol ve analiz yapın.
 
Orion Mobil Teslimat programı ile ürünlerinizi eksiksiz teslim etmenin güveniyle dağıtım yapın.