Tarih: 14.12.2018
Adres:  http://www.tetramuh.com.tr/TR/IcerikYazdir.aspx?ID=198&IcerikID=584

TBS Demo İçin


 
 
DEMO TBS Mobile Uygulaması & TBS Web Uygulamasını incelemek için,
 
TBS MOBILE ANDROID GİRİŞ İÇİN ;
Android Cihazlarınızdan Google Play Store dan "TbsMobile" araması yaparak cihazınıza kurulumu sağlayabilirsiniz.
Programı ilk kez Çalıştırdıktan sonra açılan ekranda ayarlar menüsünden isterseniz "DEMO" kullanımını seçip giriş yapabilir, isterseniz de, Lisans alımı yaparak şirketinize özel kullanıcı bilgilerini girişini yapabilirsiniz.
 
 
Aynı uygulama İçinde, FlexiReport Klasörü altındaki ilgili Modül Lisansı ile Yapılabilecek, örnek "DEMO" olarak sunulan Mobil Raporları inceleyebilirsiniz.
 
 
TBS Mobile Kullanım Bilgisi:
1-"Ana Ekran" açılır ve ilk girişte boş gelir.
2-"Ana ekran"ın üst barda yer alan "senkronizasyon ikonuna" basılır, "veri transferi" başlar ve bittiğinde, Cihazdaki "Geri" tuşu ile "Ana ekrana" dönüldiğinde; Parametrik olarak tanımlanmış Modüller ve Datalar gelmiş olmalıdır.
3-"Müşteriler" tıklanarak müşteri gelen müşteriler içinden arama veya kaydırma ile "Müşterinin üzerine tıklanarak seçim yapılır.
4-"Üç Nokta" tıklanarak, Seçilen müşteri ile ilgili yapılmak istenilen işlemler seçilebilir.
5-"Müşteri Şiparişi" alırken "Kalemler" Tabında stoklar görülür. Miktar ve Birim seçilerek Sipariş alınabildiği gibi, istenirse de stoğun üzerinde kısa basılı tutularak "Detay Sipariş ekranı" açılır ve ilgili bilgiler görülerek/girilerek ürün sepete eklenir.
6-"Toplamlar" tabına geçilerek sipariş kaydedilir. Aynı müşteriye ikinci bir sipariş alınmayacak ise "Cihazdaki Geri tuşu ile "Müşteri Siparişi" menüsünden çıkılarak Farklı bir Müşteri Seçilip işlemlere devam edilir veya "Cihazdaki Geri" tuşu ile ana ekrana dönüş sağlanıp kullanıma devam edilebilir.
7-Uygulamadan Tamamen çıkmak için "Cihazdaki Geri tuşu" na birden fazla basılarak çıkış sağlanır
 
 
TBS WEB GİRİŞ İÇİN; www.websell.com.tr adresine giriniz. Kulladı: mobetrap şifre :1
Aynı uygulama İçinde, FlexiReport Menüsü altındaki ilgili Modül Lisansı ile Yapılabilecek, örnek "DEMO" olarak sunulan Mobil Raporları inceleyebilirsiniz.
TBS YÖNETİCİ GİRİŞİ İÇİN; www.websell.com.tr adresine giriniz. Kulladı: YONETICI şifre :1 (Web ara yüzlü yönetim konsolu, aynı zamanda opsiyonel olarak, onaylayıp aktarım işlemleri de yapılabilen ekran)
TBS WEBSELL B2B İÇİN; www.websell.com.tr adresine giriniz.Kulladı: Weboto şifre :1, KullKodu: webkitap şifre: 1, KullKodu: WEBA101 şifre: 1, KullKodu: WEBDIA şifre: 1,WEBET şifre :1
 
-Tavsiye edilen Browser Chrome.
  
-Flexireport Bilgilendirme ; Mobil patron içeriğindeki bilgilerini gösterebileceğimiz ve ilave olarak da Konsolide rapor getirebileceğimiz yeni ürünümüzün adı TBS Flexireport.
Flexireport Uygulaması; Anlık güncel değerlere göre, raporları göstermektedir Görsel yönleri olabilmekle birlikte daha çok sayısal verileri sunar ve genelde Değer, hedef, eğilim ve grafik gösterimden oluşan bir raporlama programıdır.